Vrijdag 8 april:12 uur voor Oekraïne!

Vrijdag 8 april:12 uur voor Oekraïne!

Samen komen we in actie voor Oekraïne!

 

Wat houdt 12 uur voor Oekraïne in?

 

We willen met onze schoolgemeenschap bewustzijn creëren en geld inzamelen voor de vluchtelingen van Oekraïne.
 

En dat doen we op vrijdag 8 april a.s. van 11:00 tot 23:00 uur.

 

Onze leerlingen gaan van 11:00 tot 14:30 uur zelf creatief aan de slag d.m.v. het volgen van workshops waarbij ze producten gaan maken om deze later op de dag te verkopen of te veilen op de markt.

 

Er zijn workshops als:

hoofd bloemen kransen maken, schilderen Oekraïense bloem patroon op witte blouses, kaarsen met Oekraïense bloem symbolen, schilderen tegen geweld, armbanden( in leer maken, schorten borduren met Oekraïense bloem patroon, glas schilderen in een lijst met Oekraïense patronen, prentenboek maken, T- shirt en tassen kleuren en bedrukken, wiskundige vlaggetjes, kopersieraden maken, schminken. Maar ook het maken van: Oekraïense hapjes, Kiev cake, lemon juice  maken, cup cakes

 
Daarnaast zullen er ook workshops zijn die te maken hebben met expressie: klederdrachtfoto's maken, Spoken Word, dansworkshop,boksen, sponsorloop, worstelen, circus, koorzang Slavische muziek, judo, poetry slam, beeldbrengers;maak je eigen korte film, voordragen “helmen vol verhalen”.
 
Van 16:00 tot 19:00 uur houden we dan onze markt (locatie Weerdslag 14a) waarbij iedereen (ouders, broertjes, zusjes, opa's, oma's, buurtbewoners, oud-leerlingen en oud-collega's, iedereen die maar wil!) van harte is uitgenodigd om te komen struinen langs alle kraampjes om wellicht met een pareltje van een door een leerling gemaakt product mee naar huis te nemen.
 
Maar dan zijn we er nog niet, want van 20:00 tot 23:00 uur wordt de dag afgesloten met een Culturele Avond!
 
In onze grote zaal (locatie Weerdslag 14a) tonen onze leerlingen een cultureel programma van zang, dans & muziek. Een echt avondje uit! Daar wil je toch bij zijn? 
 
Kijk voor meer informatie over het programma en de totale opbrengst op onze speciale actie website: 12 uur voor Oekraïne
 
Wilt je meer informatie over deze actie, omdat je misschien zelf wat wil bijdragen of kaartjes wil kopen voor de Culturele Avond mail dan naar: oekraine12uur@vszutphen.nl
 
Het geld dat we inzamelen is bestemd voor de "Hulpkring Oekraïne" Meer info hierover vind je via de onderstaande link:
 

Terug naar home