Viering hoogste punt 4 september 2018

Viering hoogste punt 4 september 2018

We hijsen op dinsdag 4 september de vlag vanwege het bereiken van het hoogste punt van de nieuwbouw.

Er wordt momenteel hard gebouwd aan een nieuwe vleugel met drie verdiepingen op onze locatie Weerdslag 14a. Deze vleugel biedt plaats aan achttien nieuwe lokalen. De uitbreiding van onze school is het resultaat van de afspraken die zijn vastgelegd in het Masterplan Onderwijshuisvesting dat kwalitatieve onderwijshuisvesting in Zutphen mogelijk maakt. En zorgt ervoor dat leerlingen van onze school in de toekomst op één locatie onderwijs kunnen genieten.

De wethouder Onderwijs van Zutphen, Annelies de Jonge, verricht de officiële handeling.

Het buitenterrein is ook aangepast vanwege de nieuwe vleugel. Er is een nieuwe fietsroute op het eigen terrein gecreëerd waardoor er minder fietsbewegingen van leerlingen door de wijk zijn. Ook is er een amfitheater gerealiseerd waar voorstellingen gegeven kunnen worden en op het dak van het bestaande en het nieuwe gebouw zullen in samenwerking met Zutphen Energie circa 600 zonnepanelen worden geplaatst. De bouwer levert de nieuwe vleugel in 2019 op en vanaf het schooljaar 2019-2020 krijgen de leerlingen les in de nieuwe lokalen.


Terug naar home