OPEN DAG 8 FEBRUARI VAN 10:00 TOT 14:00 UUR

OPEN DAG 8 FEBRUARI VAN 10:00 TOT 14:00 UUR

Kom je ook naar onze open dag?

Het nieuwe jaar is weer begonnen en dat betekent dat wij weer uitkijken naar onze jaarlijkse open dag. Over een paar weken is het namelijk al zo ver!

Op zaterdag 8 februari is onze school van 10:00 tot 14:00 uur geopend voor iedereen die graag een kijkje wil komen nemen (locatie Weerdslag 14a).

Natuurlijk verwachten wij vooral kinderen die volgend schooljaar naar de "middelbare" gaan, maar kinderen die nu in groep 7 zitten nodigen wij ook van harte uit om alvast sfeer te komen proeven. Neem gerust de hele familie mee en kom op deze dag meer te weten over ons Vrijeschool onderwijs.

 

PARKEERINFO:

Om geen parkeeroverlast te veroorzaken in onze buurt vragen we aan alle bezoekers van onze open dag om het liefst met de fiets of openbaar vervoer te komen, maar als dat niet kan dan graag de auto parkeren aan de Fanny Blankerskoenweg 2 (=achter de Hanzehal) in Zutphen. Vanaf daar rijden er pendelbussen naar onze school.


Terug naar home