Gewijzigde datum minilessen!

Gewijzigde datum minilessen!

Alle Zutphense middelbare scholen hebben besloten om vanwege het coronavirus dit jaar nog geen activiteiten te organiseren voor groep 8 leerlingen. Ook de open dagen zullen helaas niet doorgaan.

Gelukkig hebben wij op school de middagperiode "videokunst" en zijn onze enthousiaste leerlingen nu al aan de slag gegaan met het helemaal zelf maken van een filmpje waarmee ze onze school zullen laten zien. Na de kerstvakantie hopen we dat dit filmpje klaar is en kun je daarmee een beeld krijgen van onze school en wat we te bieden hebben.

We hebben de data van de minilessen aangepast naar vrijdag 15 januari 2021 en vrijdag 5 februari 2021!

Het inschrijven voor de minilessen kan vanaf 17 december 2020 t/m 5 januari 2021 via onze website. Klik hier voor meer informatie.


Terug naar home