Vrijeschool wordt Eco-School!

Vrijeschool wordt Eco-School!

Vrijeschool Zutphen VO wordt een Eco-School! 

Niet alleen worden er op onze school zonnepanelen geplaatst op het dak aan de locatie Weerdslag, maar we willen samen met docenten en vooral leerlingen binnen en buiten de school de wereld een stukje mooier maken.    

Het komende schooljaar wordt onze school (gebouw en bewoners) op een positief/opbouwende manier onder de loep genomen.
Zo kan er gekeken worden naar dingen die direct verbeterd kunnen worden binnen de school (voedsel, verlichting, verwarming), maar ook de lesinhoud komt aan bod (eco uitdagingen aangaan, niet vliegen bij kunstreizen). Daarnaast is er de uitdaging om mee te denken en mee te doen met bedrijven die een groene oplossing willen voor een probleem.

Op de onderstaande foto hangen een aantal leerlingen het Eco-School kenmerk bij de ingang van de Vrijeschool.


Terug naar home